До списку новин

В першому будинку виконується залиття стяжок

12 березня 2024

Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що в першій черзі ЖК Nordica Residence в першому будинку виконується залиття стяжок на третьому, четвертому та п'ятому поверхах. Паралельно продовжуються фасадні роботи та монтаж освітлення фасаду, триває розведення внутрішніх мереж: водопостачання, опалення і каналізації, зроблено з 2 по 17 поверхи. Система вентиляції паркінгу та будинку виконана на 70%. Проводимо облаштування гідроізоляції паркінгу. Виконується розведення електричних мереж по стоякам, готовність 80%, а також монтаж ліфтів, теж готовність 80%, Наразі майстри приступають до встановлення дверей холодних переходів. Демонтаж баштового крана завершено.

В другому будинку виконуємо зведення монолітних конструкцій дев’ятого поверху й кладку стін.

В третьому будинку завершено виконання двох технічних поверхів, виконуємо влаштування паль під баштовий кран. Паралельно завершуємо облаштування котловану другого паркінгу в другій черзі. Розпочинаємо пальові роботи.

В третій черзі виконується підготовка до облаштування випробувальних кущів паль під будівництво четвертого і п'ятого будинків.

З приводу придбання квартир в ЖК Nordica Residence та ходу будівництва комплексу ви завжди можете дізнатись у відділі продажу компанії. Контакти доступні за посиланням.

Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Підпишіться на новини та акції
Дякуємо, що підписались на нашу розсилку!
Забудовники

ПП «Нордiк Девелопмент»

Приєднуйтеся до наших соцмереж
Зв’яжіться з нами зручним способом
(044) 390-34-81
Зворотній зв'язок
Курс валют станом на 5/22/2024 становить 39.84 грн.
Відділи продажу
Київ, просп. Повітряних сил України, 56
© 2024  Nordica Residence. Всі права захищено.Політика конфіденційності
Зроблено у WEZOM
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.